Ubytování

35 osob
8 pokojů
2 chatky

Ubytovat se u nás v klidném a krásném prostředí Krušných hor můžete v osmi pokojích a dvou venkovních chatkách. Celkově můžeme ubytovat až třicetpět hostů. Apartmány, pokoje i chatky jsou účelně vybaveny. Pro bližší popis zvolte níže konkrétní pokoj.

Spa pod Javory je ideálním místem pro relaxační a rodinné pobyty, ale také firemní akce (Teambuilding), svatby nebo rodinné oslavy. Pronájem celého penzionu za účelem využití sálu je možný pouze v měsících mimo sezónu.

Pro hosty je k dispozici finská sauna, suchá vodní masáž, venkovní bazén se slanou vodou, multifunkční hřiště, minigolf, pétanque a hřiště pro nejmenší. Hosté mohou využít zapůjčení grilu za poplatek 150 Kč na den. Nebo zapůjčení malého ohniště s vidlicemi na opékání, opět za poplatek 150 Kč na den.

V přízemí je pro všechny pokoje k dispozici samoobslužný bar, ve kterém je lednice s nealkoholickými i alkoholickými nápoji, malý kávovar, varná konvice a mikrovlnná trouba. Dále jsou pro hosty připraveny pochutiny a nádobí k zapůjčení. Ceník těchto služeb naleznete přímo na baru.

Možnosti ubytování

Jednotlivé pokoje

Pokud raději kempujete, máme pro Vás připravený Stellplatz!

Nachází se u minigolfového hřiště našeho penzionu. Je zde zavedená přípojka na vodu (od května do října), elektřinu a výlevka na odpadní vodu.

Na pozemku je i možnost stanování, upozorňujeme, že se jedná o písečnou plochu.

Pozemek je částečně oplocený.

Hosté využívající náš Stellplatz mají v ceně také využití:

Rádi Vám ke všem sportovním aktivitám zapůjčíme vybavení (od května do října).

V penzionu Spa pod Javory, který je doslova pár kroků od místa, lze po domluvě zakoupit večeři nebo ochutnat výborné místní pivo.

Stellplatz pod Javory